Ga mee naar Les Misérables (65+). Opgeven voor 15 april.

Vier het Leven

Details

Zaterdag 15 april 2023 van 13:00 tot 17:30 uur

Afgelopen

Orpheus

Churchillplein, Apeldoorn, Nederland

Les Misérables - de legende is terug!

Bent u ouder dan 65 jaar en vindt u het niet leuk om alleen op stap te gaan? Ga dan gezellig mee met de deelnemers en vrijwilligers van Stichting Vier het Leven!

Wij hebben kaarten kunnen reserveren voor de prachtige musicalklassieker Les Misérables op zaterdagmiddag 6 mei in theater Orpheus in Apeldoorn (de tournee van deze musical komt in onze regio alleen langs dit theater). 

Komt u ook genieten van deze musicalklassieker? Het verhaal over vriendschap en vrijheid is terug! We beleven Frankrijk in een tijd van onrust, armoede en oneerlijkheid. 

U wordt ook deze zaterdag van huis opgehaald door een gastvrouw/-heer van Vier het Leven. Samen rijden jullie vanuit Twello, Wilp en Voorst naar een carpoolplek om over te stappen in de bus die ons naar Apeldoorn brengt. Vanuit Klarenbeek en Teuge gaan we met de auto.
In Orpheus worden we ontvangen met koffie/thee en "pieces of cake", er is een pauzedrankje en na de voorstelling ervaren we wat de musicalsterren na afloop ook altijd krijgen van het theater: een lekkere snack in de bus. U wordt uiteraard ook weer veilig thuisgebracht. 

Dit arrangement kost, inclusief kaartje voor uw 1e rangsplaats, horeca-arrangement en het busvervoer: € 105,00 per persoon (bewoners uit Klarenbeek en Teuge betalen € 86,00 per persoon).

U kunt telefonisch reserveren op nummer 035-5245156 (op werkdagen tussen 9.00 en 18.00 uur) op kijk op www.4hetleven.nl voor meer informatie. Graag voor 15 april reserveren.


Met hartelijke groet,
Daphne Meerdink Veldboom
Regiocoördinator Stichting Vier het Leven
Veluwe - IJsselvallei - Twente

 

Kern

Alle kernen

Over de organisator

Over de organisator
Stichting Vier het Leven organiseert culturele activiteiten voor ouderen waarbij alles is geregeld om zorgeloos te genieten. Onze vrijwil...... Lees meer