Helende cirkels: een workshop mandala schilderen

Yogahuis in Twello

Details

Zaterdag 9 juli 2022 van 10:30 tot 15:30 uur

Afgelopen

Het Yogahuis in Twello

Kruisvoorderweg, Twello, Nederland

Het maken van een mandala is een creatieve vorm van bezinning met kleuren, vormen en symbolen uit je eigen ervaring en innerlijke centrum. In deze dagworkshop krijg je tijd en ruimte voor het proces van mandala tekenen of schilderen vanuit je eigen beleving. Onder de warme en kundige begeleiding van Elmarie Buys verken je jouw creativiteit in een meditatieve sfeer vrij van oordeel of prestatiedrang. Ontdek de heilzame kracht en innerlijke werking van deze helende kunst. 

 Deze workshop is geschikt voor mensen met of zonder ‘kunstzinnige’ ervaring.  Een ‘beginners geest’ is hartelijk welkom! De workshop vindt plaats op de ruime veranda van het Yogahuis in Twello. De groene omgeving draagt bij aan een gezellige rust. Er zijn maximaal 10 deelnemers. Schrijf je dus snel in!  

Kern

Twello

Over de organisator

Over de organisator
Centrum voor Mindfulness Meditatie en Yoga. Een plek die je uitnodigt om thuis te komen bij jezelf. Leer goed zorgen voor geest en lichaa...... Lees meer